Ogłoszenia parafialne 23.09.2018

XXV Niedziela w ciągu roku - 23.09.2018

- Na Mszy Świętej o 11.00 początek parafialnego przygotowania do Dnia I Komunii Świętej.

- Prasa katolicka / dzieci po Mszach Świętych odbierają kolejny obrazek „Z Jezusem przez cały rok”.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa.

- Od 10 lat, 28 września o 15.00 czciciele Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic, placach miast i wsi, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nich najważniejszy. W Starym Gostyniu spotykamy się przy figurze MB Fatimskiej. Serdecznie zachęcam mieszkańców pozostałych wiosek naszej parafii do spotkania modlitewnego przy krzyżach i figurach.

- W sobotę na Mszy Świętej o 18.30 początek 2 roku przygotowania do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania; po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr 4 a, b i 5.

G: Parafian z Goli Blok 76 G m 7, 8, 9, 10.

- W miesiącu różańcowym pragnę każdego dnia zapraszać do kościoła poszczególne grupy, wspólnoty pod hasłem: "Przed Jezusem i Maryją z Wami i za Was".

- Bóg zapłać za ofiary składane w 2 niedzielę września /zakup piecy do Kaplicy w Goli/. Zebraliśmy: 2897 zł; na KUL WT UAM i szkoły katolickie 341,79 zł. Bóg zapłać za ofiarność.

- Prace przy bramce.

- Przypominam o sprawach grobów na naszym cmentarzu.

Opublikowano dnia 23.09.2018 przez Administrator