Ogłoszenia parafialne 2.09.2018

XXII Niedziela w ciągu roku - 2.09.2018

- Niedziela modlitw i życzeń pod adresem wrześniowych Jubilatów i Solenizantów.

- Prasa katolicka.

- Po Mszach Świętych będę rozdawał dzieciom planszę „Z Jezusem przez cały rok”; a odtąd przez cały rok szkolny obrazki związane z niedzielną Ewangelią.

- Zapraszam na nabożeństwa parafialne.

- I czwartek, po Mszy Świętej i nabożeństwie Eucharystycznym, w kościele katecheza dla rodziców i chrzestnych.

- I piątek - Parafialne rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/19.

godz. 16.00 - 17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży w Goli

godz. 17.00 Msza Święta o Dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny i poświęcenie tornistrów kl. I oraz Obrzęd Błogosławieństwa dzieci na nowy rok szkolny.

godz. 17.30 - 18.30 spowiedź dla dzieci i młodzieży w Starym Gostyniu

godz. 18.30 Msza Święta o Dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny poświęcenie tornistrów kl. I, ...

ZAPRASZAM również RODZICÓW i NAUCZYCIELI!

Dzieci i młodzież szkół podstawowych i kandydaci do Bierzmowania przy spowiedzi odbierają kartki do spowiedzi na cały rok.

SG: Parafian z Kosowa Nr 59 oraz Blok nr 60 m. 1, 2 i 3.

G: Parafian z Goli Blok nr 76 F m. 7, 8, 9, 10.

Opublikowano dnia 02.09.2018 przez Administrator