Ogłoszenia parafialne 5.08.2018

XVII Niedziela w ciągu roku - 5.08.2018

- Niedziela modlitwy i życzeń pod adresem sierpniowych Jubilatów i Solenizantów.

- Prasa katolicka. Polecam. Przy wyjściu z kościoła Obrazki z MB Starogostyńską.

- W zakrystii zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa /14 sierpnia, wtorek, od godz. 8.30/.

- Wtorek, godz. 8.30 sprzed kościoła wyjazd ministrantów do Kórnika.

- Środa, po Mszach Świętych Nowenna przed Uroczystością św. Rocha, czyli 9 dni modlitw do Świętego Patrona przy Jego wizerunku.

- Sobota - spotkanie dla Członkiń Żywego Różańca:

godz. 15.30 różaniec

godz. 16.00 Msza Święta.

SG: Parafian z Kosowa Nr 41 m 1 i 3 i NR 42.

G: Parafian z Goli Blok nr 76 E m 3, 4, 5, 6.

- W przyszłą sobotę i niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona będzie na zakup piecy akumulacyjnych do kaplicy w Goli /koszt ok. 9 tys zł/. Sardzo proszę o wsparcie tego przedsięwzięcia.

- Dożynki parafialne - 15 sierpnia o godzinie 11.00. Kosowo niesie wieniec dożynkowy w tym samym dniu na Świętą Górę, godz. 12.00.

- Zapowiedzi przedślubne wywieszone są w gablocie.

5. Odeszli do wieczności:

+ Jan Handke z Dusiny

+ Paweł Olejniczak z Kosowa