Ogłoszenia parafialne 14.07.2024

XV Niedziela wciągu roku - 14.07.2024

1. Na Mszy Świętej o 11.00 dziękczynienie Panu Bogu będziemy składać wraz z siostrą Honoratą Klonowską w 25 rocznicę złożenia Ślubów Wieczystych. Otoczmy naszą Parafiankę Darem modlitwy.

- Wtorek i czwartek Msze Święte 7.30.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa.

3. W przyszłą sobotę i niedzielę początek XXV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Poświęcenie kierujących i ich pojazdów w sobotę i niedzielę w Starym Gostyniu i Goli po Mszach Świętych; zachęcam by swoje rowery poświęciły dzieci pierwszokomunijne. Tak jak każdego roku będzie okazja, by wesprzeć naszych misjonarzy - zakup środków transportu.

SG Parafian z Daleszyna nr domu 9, 9 C, 9 D, 9 E.

G Parafian z Goli nr domu 76 B m. 5, 6, 7, 8.

Serdeczne podziękowania dla PZ Caritas za przyjecie pielgrzymów; Państwu Dudom za gościnę w „Białym Orle”; wszystkim tym którzy ofiarowali placki, wodę lub inne dary. Te same słowa podziękowania odnoszą się do Parafian z Goli.

Opublikowano dnia 13.07.2024 przez Administrator