Ogłoszenia parafialne 5.11.2023

XXXI Niedziela w ciągu roku - 5.11.2023

- Niedziela modlitwy i życzeń pod adresem listopadowych Jubilatów i Solenizantów.

- Przed Mszami Świętymi różaniec za zmarłych.

- Na Mszy Świętej o 11.00 dzieci kl. 3 mają poświęcenie książeczek do nabożeństwa; rodzice po Mszy Świętej spotkanie.

- „Ziarno” / podpisy.

- Do środy, pół godziny przed Mszami Świętymi, różaniec za zmarłych.

- Sobota, godz. 11.00 ODPUST KU CZCI ŚW. MARCINA; poświecenie Ołtarza Głównego po renowacji. Przewodniczy: o. Efrem Benedyktyn z Lubinia /czasowo posługujący w klasztorze w Ukrainie/. Asysta: Członkinie i Członkowie PRD, PRE i PZ Caritas. Panów Strażaków z Kosowa proszę o niesienie baldachimu i prowadzenie kapłana z Najświętszym Sakramentem. Proszę o towarzyszenie ze świecami Bractwo św. Benona i dzieci z lampionami w ręku. Wywieśmy flagi na domach. Proszę do czwartku o ubogacenie stołu odpustowego na probostwie.

SG: Parafian z Kosowa nr domu 29, 29 C, 29F, 30, 30 A. /proszę o przybycie w piątek; nie kupujemy kwiatów/

G Parafian z Goli nr domu 5, 6, 8, 9.

- Bóg zapłać za trwanie na modlitwie różańcowej.

- Serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu Uroczystości w środę na cmentarzu; panom za zebranie ofiar.

- Trwają prace przy sporządzaniu protokółów do instytucji, które wspomogły finansowo prace przy Ołtarzu /szczegółowe rozliczenie/.

- Serdeczna prośba o pamięci o przyszłej niedzieli 2 miesiąca; istnieje pilna potrzeba „dozbierania” brakującej kwoty co do ostatniej raty która ciąży na naszej parafii /15.000 zł/. Dziękuję za zrozumienie i wsparcie.

Opublikowano dnia 04.11.2023 przez Administrator