Ogłoszenia parafialne 30.04.2023

IV Niedziela Wielkanocy - 30.04.2023

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem /10 zł.

- ”Ziarno” / podpisy.

- Po Mszy Świętej o 11.00 próba dla dzieci kl. 3.

- Nabożeństwo ku Czci Matki Bożej /majowe/; codziennie po Mszach Św.; w niedziele i święta 15 minut przed Mszami Św. Zachęcam do modlitwy we wioskach i w domach! Będę się starał się tak jak co roku przyjeżdżać do poszczególnych wiosek /terminy podam wcześniej/.

- Środa 3 maja NMP Królowej Polski; Msze Święte jak w każdą niedzielę /przed Mszami Świętymi śpiew Litanii Loretańskiej.

- I czwartek po Mszy Świętej katecheza przed Chrztem Świętym.

- I piątek spowiedź w Goli i Starym Gostyniu wg zwykłego porządku. Będzie spowiadał ks. Leon; zapraszam.

- I sobota; Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku”. O godz. 21.00 Apel jasnogórski przy figurze Maryi Niepokalanej /we wszystkie soboty maja/.

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne.

SG: Parafian z Dusiny nr domu 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 3/3. /nie kupujemy kwiatów/

G: Parafian z Goli nr domu 76 B m. 5, 6, 7, 8.

5. Serdeczne dziękuję za ofiary składane w dalszym ciągu na Daninę i prace w naszym kościele /za tydzień przedstawię sprawozdanie/.

Opublikowano dnia 29.04.2023 przez Administrator