Ogłoszenia parafialne 26.02.3023

I Niedziela Wielkiego Postu - 26.02.2023

- Początek Rekolekcji Wielkopostnych; ks. Stanisławowi Szczęść Boże.

- Gorzkie Żale: Gola po Mszy Świętej, SG o godz. 10.30.

- "Ziarno" w zakrystii /dzisiaj przychodzimy do podpisu.

- Rekolekcje Wielkopostne; parafialne i dla szkoły w Dalesynie oraz w Goli. Zapraszamy! Taca w czasie rekolekcji na potrzeby Klasztoru XX Filipinów na Świętej Górze w Gostyniu.

- I czwartek po Mszy Świętej katecheza przed Chrztem Świętym.

- I piątek /będziemy po rekolekcjach i spowiedzi dlatego będzie Msza Święta w Goli ale bez spowiedzi przedtem podobnie w Starym Gostyniu. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa - szczególne zaproszenie dla parafian ze Starego Gostynia.

3. W przyszłą sobotę i niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami /po Mszach Świętych zbiórka do puszek.

4. O posługę w naszych świątyniach proszę:

SG Parafian z Malewa nr 2, 3, 4, 5.

G Parafian z Goli nr 75/2, 75/3, 75/4, 75/5.

- Na pomoc dla Turcji i Syrii zebraliśmy 2521,29 PLN, na pomoc dla Ukrainy - 2090 PLN. Bóg zapłać!

- Serdecznie dziękuję ministrantom, lektorom i młodzieży, którzy dostarczyli do naszych domów Zaproszenia Wielkopostne.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak