Ogłoszenia parafialne 6.11.2022

XXXII Niedziela w ciągu roku - 6.11.2022

- Niedziela modlitwy i życzeń pod adresem listopadowych jubilatów i solenizantów.

- Przed Mszami Świętymi różaniec za zmarłych.

- Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne.

- Na Mszy Świętej o 11.00 dzieci kl. 3 mają poświęcenie książeczek; rodzice po mszy spotkanie formacyjne.

- "Ziarno"; podpisy.

- Do wtorku, pół godz. przed Mszami Świętymi, różaniec za zmarłych.

- Piątek - Odpust ku czcionki św, Marcina. Msze Św.: 8.00 i o 11.00 Suma Odpustowa z procesją. Przewodniczy: ks. prob. Robert Ławniczak z Szelejewa. Asysta: Członkinie i członkowie PRD, PRE i PZ Caritas. Panów strażaków z Daleszyna proszę o asystę przy kapłanie niosącym Najświętszy Sakrament i niesienie baldachimu. Proszę o towarzyszenie Bractwa św. Benona ze świecami i dzieci z lampionami w ręku. W Sumie Odpustowej biorą udział kandydaci do Bierzmowania w ramach listopadowego spotkania. W tym dniu nie ma postu; wywieszamy flagi na domach. Proszę do czwartku o dary na stół odpustowy.

3. + Jerzy Ginter z Goli. Dobry Jeżu...

4. O posługę w naszych świątyniach proszę:

SG: Parafian z Daleszyna nr domu: 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16A, 16B, 16C (proszę o przybycie w czwartek, nie kupujemy kwiatów, proszę o porządek wokół kościoła).

G: Parafian z Goli nr domu 49, 50, 52, 53.

- Serdecznie dziękuję dzieciom, rodzicom, p. Alicji za udział w Korowodzie Świętych.

- Za ofiary składane na cmentarzu / Panom na zbieranie ofiar, jednej z rodzin za wsparcie kosztu wywozu kontenera.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Ks. Mirosław Nowak