Ogłoszenia parafialne 23.10.2022

XXX Niedziela w ciągu roku - 23.10.2022

- Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego: "Będziecie moimi świadkami". Taca na Misje.

- Różaniec przed Mszami Świętymi.

- W zakrystii zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa.

- Wymienianki roczne /zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym/; jednorazowe na skarbonie i w „babińcu” / w kaplicy w Goli w dotychczasowych miejscach/. "O tych, których kochaliśmy za życia nie zapominajmy po ich śmierci" (św. Ambroży).

- „Ziarno” / podpisy.

"Przed Jezusem i Maryją z Wami i za Was"

pn 18.00 Parafianie KLONY / KOSOWO.

wt 7.30 ranne ptaszki / 2 zmiana,

śr 18.00 Parafianie MALEWO / MARKOWO,

czw 18.00 Parafianie STARY GOSTYŃ,

pt 18.00 Parafianie STĘŻYCA,

sb 15.30 Członkinie Żywego Różańca, „Margaretki”, rodzice modlący się za dzieci, godz. 16.00 Msza Święta.

3. W przyszłą niedzielę 11.00 KOROWÓD ŚWIĘTYCH. Dzieci gromadzą się przy krzyży misyjnym i w radosnej procesji pójdziemy do kościoła /przebieramy się za świętych, mamy w ręku ich wizerunki, przynosimy dzwoneczki, grzechotki itp./.

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 7, 8, 8A, 9.

G: Parafian z Goli nr domu 40, 41, 42, 44.

- W poniedziałek 13.00 komisyjny odbiór prac 2 etapu renowacji Ołtarza.

- Porządki na cmentarzu /liście pod płot; szkło, plastik w miarę możliwości zabieramy do domu/; przypominam o regulowaniu „pokładnego” za groby naszych bliskich.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak