Ogłoszenia parafialne 25.09.2022

XXVI Niedziela w ciągu roku - 25.09.2002

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem /10 zł/; dzieci odbierają Ziarno.

- Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na KUL, WT w Poznaniu i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

- Na Mszy Świętej o 11.00 początek przygotowania młodzieży do Sakramentu Bierzmowania.

- Środa 15.00 „Koronka na ulicach miast świata” /zachęcam do modlitwy przy krzyżach i figurach naszej parafii/.

- Od soboty nabożeństwa różańcowe przez cały październik na pół godziny przed Mszami Świętymi - "Przed Jezusem i Maryją z Wami i za Was..." ODSZUKAJ różaniec, NOŚ różaniec, ODMAWIAJ różaniec. Plan spotkań na modlitwie różańcowej wywieszony jet na tablicach ogłoszeń.

- W sobotę na Mszy Świętej o 18.30 Błogosławieństwo dzieci z okazji roczku.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej dzieci kl. 3 będą miały poświęcone różańce; rodzice po Mszy Świętej spotkanie.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr domu 72-74 C.

G: Parafianie z Goli nr domu 22, 24, 25, 26.

- Wróciły kolejne elementy Ołtarza; prace przy malowaniu prezbiterium przyjęte.

- Otrzymuję zgłoszenia o kradzieżach na naszym cmentarzu.

- W październiku wyjątkowo termin Chrztu Świętego w 4 sobotę /22.10/.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak