Ogłoszenia parafialne 05.09.2022

XXIII Niedziela w ciągu roku - 4.09.2022

- Niedziela modlitwy i życzeń dla wrześniowych Jubilatów i Solenizantów.

- Po Mszach Świętych w zakrystii zapisy dzieci kl. III do parafialnego przygotowania do I Komunii Świętej.

- Kandydaci do Bierzmowania odbierają karty uczestnictwa we Mszach Świętych niedzielnych i spowiedzi w I piątek.

- W zakrystii wpłacamy należność na pielgrzymkę do Częstochowy.

- Dzieci klas od 1 do 4 po Mszach Świętych odbierają „Ziarno” czyli rodzinne spotkania z Bogiem.

2. Od poniedziałku do środy ze względu na rozpoczynające się prace w prezbiterium nie będzie Mszy Świętej w naszym kościele.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr 68 A, 68 B, 69, 70 /nie kupujemy kwiatów/.

G: Parafian z Goli nr 14, 15, 15/2, 15/3.

4. + Elżbieta Stężycka z Daleszyna. Dobry Jezu...

- Prace w prezbiterium; wnioski o dotacje na 2023.

- Serdeczna prośba o szczególne wsparcie prac w prezbiterium w czasie składki w 2 niedzielę miesiąca za tydzień; dotacje wyniosły 100 tysięcy złotych; nasza parafia ma swój udział ok. 50 tysięcy zł i do tego koszt materiałów i prac tynkarskich i malowania prezbiterium które ma nastąpić w najbliższym czasie /12-16.09/.

- Od niedzieli popołudniu 11.09 do piątku 16.09 włącznie nie będę obecny w parafii.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak