Ogłoszenia parafialne 21.08.2021

XXI Niedziela w ciągu roku - 21.08.2022

ODPUST KU CZCI ŚW. ROCHA

- Uroczystość Odpustowa ku Czci św. Rocha. Msze Święte: 7.00, 8.00 i 11.30 Suma Odpustowa, której przewodniczy ks. proboszcz Marek Kędziora z Siemowa.

- W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy - zostało 8 miejsc wolnych /od przyszłej niedzieli wpłaty po 100 zł/.

- W poniedziałek wyjątkowo Msza Święta o 8.00.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa parafialne.

- Piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej; nie ma postu. Po Mszy Świętej na probostwie spotkanie dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr domu 61, 62, 63, 64. /nie kupujemy kwiatów/

G: Parafian z Goli nr domu 5, 6, 8, 9.

- Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie wieńcy dożynkowych; na Świętą Górę i do naszego kościoła, delegacjom tam i tu; z okazji Dożynek parafialnych złożono ofiarę: Gola 200 zł, Kosowo 100 zł, Daleszyn 200 zł.

- W 2 niedzielę miesiąca zebraliśmy na prace w parafii 2612,70 + 5 euro.

- Z całego serca dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili się do godnego uczczenia naszego Patrona św. Rocha. Zarówno dzisiaj jak i w dni przed Uroczystością. Państwu Berchertom za całoroczną opiekę o figurę św. Rocha. Dziękuję za ofiarowane dary na stół odpustowy. Niech Dobry Bóg za okazaną pomoc i dary wszystkim hojnie wynagrodzi.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak