Ogłoszenia parafialne 14.08.2022

XX Niedziela w ciągu roku - 14.08.2022

- Poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte wg porządku niedzielnego; poświęcenie ziół i kwiatów. Na Mszy Świętej o 11.00 nasze parafialne Dziękczynienie za zebrane plony. Zapraszam szczególnie serdecznie rolników naszej parafii.

- Sobota, godz. 16.00 Msza Święta chrzcielna.

2. W przyszłą niedzielę Odpust ku Czci św. Rocha. Msze Święte tylko w Starym Gostyniu: 7.00, 8.00 i 11.30 SUMA ODPUSTOWA.

Przewodniczy: ks. prob. Marek Kędziora, proboszcz z Siemowa, który w tym roku obchodzi 25 lecie Święceń kapłańskich. Ołtarz przygotowują i Asystę tworzą Parafianie Starego Gostynia mieszkający od nr domu 53 do 68. O niesienie baldachimu proszę Strażaków z Daleszyna; o asystę ze świecami Bractwo św. Benona i dziewczynki sypiące kwiatki. Do czwartku włącznie serdecznie proszę o ubogacenie stołu odpustowego na probostwie.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr domu od 53 D – 60 /nie kupujemy kwiatów/.

G: Parafian z Goli nr domu 2, 2 A, 3, 4.

- Siostra Honorata z całego serca dziękuje za wsparcie budowy Domu Przestrzeni Bożej Opatrzności 2944,50 m + 10 euro.

- Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszej parafii.

- W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy - 19 września.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak