Ogłoszenia parafialne 31.07.2022

XVIII Niedziela w ciągu roku – 31.07.2022

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem /10 zł/.

- W zakrystii zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa; 8 sierpnia poniedziałek.

- Przyjmuję rezerwację Mszy Świętych na cały 2023.

- Planowana jest pielgrzymka do Lichenia piątek 12 sierpnia; zapisy w zakrystii.

- Nabożeństwa parafialne.

- I czwartek po Mszy Świętej wieczornej katecheza przed Chrztem Świętym.

- I piątek; okazja do spowiedzi Świętej wg ustalonego planu Zapraszam dzieci, młodzież i starszych... Przygotowanie duchowe do Uroczystości w sierpniu szczególnie do Odpustu św. Rocha. Będzie spowiadał również ks. Leon. Ważne przypomnienie.

- I sobota Błogosławieństwo dzieci z okazji roczku /proszę o ewentualne zgłoszenia/.

- W sobotę i niedzielę gościć będziemy siostrę Honoratę Klonowską, która na Mszach Świętych przybliży nam postać bł. Edmunda Bojanowskiego; po Mszach Świętych będzie można wesprzeć Przestrzeń Opatrzności czyli dzieło rozbudowy DPS Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Skoczowie.

3. + Marian Juskowiak z Goli. Dobry Jezu...

SG Parafian ze Starego Gostynia nr domu 44, 45, 49, 49A.

G Parafian z Witoldowa nr domu nr domu 6/1, 6/2, 7A.

- Z okazji niedzieli i tygodnia św. Krzysztofa wsparliśmy naszych misjonarzy piękną ofiarą w wysokości 1867,10 zł.

- Dożynki parafialne 15.08 godz. 11.00.

- Planowana jest pielgrzymka do Częstochowy 18/19 września.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak