Ogłoszenia parafialne 29.05.2022

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO - 29.05.2022

- 15 minut przed Mszami Świętymi Litania do Matki Bożej.

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem.

- Poniedziałek 110 rocznica Konsekracji naszej Świątyni parafialnej; jest to również Dzień wizytacji pasterskiej ks. Biskupa Jana Glapiaka /dla przypomnienia... plan/. Zapraszam serdecznie do udziału w Uroczystościach!

- I czwartek - po Mszy Świętej katecheza przed Chrztem Świętym.

- I piątek /okazja do spotkania z Jezusem Miłosiernym w sakramencie pojednania/. Zapraszam szczególnie dzieci kl. 3 i kandydatów do Bierzmowania i wszystkie dzieci naszej parafii. Spowiedź i Msze Święte według znanego planu.

-I sobota na Mszy Świętej Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku”; po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla dzieci i ich rodziców przed pielgrzymką do Częstochowy /wpłacamy po 80 zł/.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej spotkanie dla kl. VI i VI, którzy zapisali się do przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr domu 8, 8 A, 8 B, 8 C.

G: Parafian z Goli Blok 76 G m. 7, 8, 9, 10.

- Serdecznie dziękuję za udział w nabożeństwach ku Czci Matki Bożej w kościele, kaplicy i we wioskach.

- Podziękowania za udział w Dniach Krzyżowych.

- Za przygotowanie kościoła i otoczenia i terenu przy plebanii.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak