Ogłoszenia parafialne 03.04.2022

V Niedziela Wielkiego Postu - 3.04.2022

- Gorzkie Żale.

- Niedziela modlitwy i życzeń pod adresem kwietniowych Jubilatów i Solenizantów.

- Początek rekolekcji wielkopostnych... Szczęść Boże o. Ottonowi.

- Kiermasz przed kościołem, aby przyjść z pomocą Zuzi Suleckiej.

- Przewodnik katolicki.

- W zakrystii zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa /Wielki Poniedziałek 11.04 od 8.00/.

- Plan rekolekcji dla szkól w Daleszynie i Goli i dla parafii. Zapraszam do uczestnictwa. Spowiedź na pół godziny przed Mszami Świętymi w razie potrzeby i po.

- Czwartek po Mszy Świętej katecheza przed Chrztem Świętym /termin Chrztu Św. W kwietniu sobota 23.04 g. 16.00/.

- Piątek, godz. 18.00 Droga Krzyżowa /szczególne zaproszenie dla Parafian z Goli, Witoldowa i Bronisławek/.

3. NIEDZIELA PALMOWA - początek WIELKIEGO TYGODNIA. Poświęcenie palm przed każdą Mszą Świętą; w niedzielę przed Mszą Świętą o 11.00 gromadzimy się przy Krzyżu misyjnym tam początek Liturgii i procesja do kościoła. Zapraszam dzieci, szczególnie kl. 3 z palmami /po Mszy Świętej spotkanie/, kandydatów do Bierzmowania, którzy wyrazili ochotę do przygotowania do przyjęcia tego Sakramentu!

SG: Parafian z Kosowa nr domu 44, 46/1, 46/2/, 46/3.

G: Parafian z Goli nr domu 76 D m. 9, 10, 11, 12.

- Bóg zapłać za ofiary składane na Daninę Diecezjalną i renowację Ołtarza Głównego w naszym kościele.

- Przedstawiciele poszczególnych wiosek /panowie Sołtysi czy Radni parafialni odbierają w zakrystii plan Adoracji w Wielka Sobotę i święconki/.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak