Ogłoszenia parafialne 31.10.2021

Niedziela 31 X 2021

Rocznica poświęcenia Własnego Kościoła

- Różaniec na pół godziny przed Mszami Świętymi /serdecznie dziękuję za udział w modlitwie; za przyjęcie mojego zaproszenia.

- Godz. 11.00 Korowód Świętych /zbiórka dzieci przy bramie między kościołem a plebanią/.

- "Przewodnik katolicki" z modlitewnikiem "5 minut z Bogiem".

- Wymienianki roczne w zakrystii /jednorazowe do skarbony.

- Poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych.

Msze Święte: SG 8.00, G 9.30 i SG 14.00 na cmentarzu z procesją modlitewną za zmarłych. Przed Mszami Świętymi śpiew litanii do Wszystkich Świętych z prośbą o ich wstawiennictwo i naszą świętość.

Taca na cmentarzu przeznaczona jest na opłaty związane z wywozem zniczy i wiązanek /rachunek z 2 wywozów kontenera w październiku wyniósł 2459,42 zł; już zamówiłem kolejny wywóz na najbliższy wtorek, czyli trzeba dodać do tej sumy kolejne ok. 1300 zł. Jest również skarbona przy kaplicy Potworowskich, aby szczególnie osoby spoza parafii mogły wesprzeć zakup nowego kontenera.

- Wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

Msze Święte: SG 11.00, G 17.00, SG 18.30. Na pół godziny przed Mszami Świętymi różaniec za zmarłych i wymienianki i tak do 8 listopada włącznie.

Warunki uzyskania Odpustu zupełnego są wywieszone w gablocie.

- Czwartek po Mszy Świętej wieczornej katecheza przed Chrztem.

- I piątek spowiedź w Goli i w Starym Gostyniu według zwykłego planu; będzie spowiadał również ks. Leon.

- I sobota Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku” proszę o ewentualne zgłoszenia.

3. W przyszłą sobotę i niedzielę zbiórka do puszki na pomoc dla naszego poznańskiego Seminarium Duchownego.

- Serdecznie dziękuję za pomoc we wtorkowej Uroczystości Bierzmowania.

- Panu Januszowi Wichłaczowi za kwiaty do kościoła.

- Panu Michałowi Wiatrowskiemu za wykonanie stojaka do zabytkowego krzyża św. Benona pp. Kaczmarkom za materiał do tej pracy.

- Prace przy instalacji odgromowej w Goli /szczegóły za tydzień/.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak