Ogłoszenia parafialne 26.09.2021

XXVI Niedziela w ciągu roku - 26.09.2021

- Przygotowując się do przyjęcia Sakramentu Eucharystii /dzieci kl. III; i Sakramentu Bierzmowania /młodzież/ dbamy o obecność blisko Pana Jezusa na Eucharystii. Podpisy.

- "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem "5 minut z Bogiem".

- W poniedziałek /wyjątkowo/ i wtorek Msze Święte o 8.00.

- Wtorek, godz. 15.00 Koronka na ulicach miast świata 2021 /zachęcam do wspólnej modlitwy we wioskach naszej parafii przy krzyżach i figurach/.

- Od piątku codziennie na pół godziny przed Mszami Świętymi nabożeństwa różańcowe "Przed Jezusem i Maryją z wami i za was".

Piątek: G 16.30 dzieci ze SP w Goli z rodzicami; SG 18.00 dzieci ze SP w Daleszynie i dzieci z Kosowa z rodzicami.

I piątek spowiedź w Goli i w Starym Gostyniu według stałego porządku /będzie spowiadał również ks. Leon Praczyk/.

- Sobota:

Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku” /proszę o zgłoszenia/. Po Mszy Świętej spotkanie z rodzicami kandydatów do Bierzmowania.

SG: Parafian z Dusiny nr domu 5/5, 5/6, 6/1, 6/3, 6/8.

G: Parafian z Goli nr domu 63 A /1-7/.

- Powróciły do nas pierwsze elementy Ołtarza po renowacji; proszę o podejście i ocenę pracy w porównaniu ze zdjęciami; reszta za około 3 tygodnie.

- Złożyłem w imieniu parafii wnioski o dalszą pomoc w dofinansowaniu 2 etapu prac przy Ołtarzu.

5. Papież Franciszek do nas...

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak