Ogłoszenia parafialne 29.08.2021

XXII Niedziela w ciągu roku - 29.08.2021

- „W imię Boże zaczynamy...” dzieciom, młodzieży i pracownikom oświaty u progu nowego roku szkolnego 2021/2022 Szczęść Boże.

- Przewodnik katolicki.

2. W tygodniu :

- Po Mszach Świętych nabożeństwa.

- Ze względu na kilkudniowy urlop /6 do 10 września; proszę w tym tygodniu załatwiać planowane sprawy w biurze parafialnym.

- Czwartek, po Mszy Świętej wieczornej, katecheza przed Chrztem Świętym.

- I piątek – Parafialne rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Godz. 16.00-17.00 spowiedź dla dzieci i młodzieży.

Godz. 17.00 Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży; Błogosławieństwo a kl. 1 mają poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.

Godz. 17.30-18.30 spowiedź w Starym Gostyniu.

Godz. 18.30 Msza Święta w intencji dzieci i młodzieży ; Błogosławieństwo; dzieci kl. 1 mają poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.

Serdecznie zapraszam. Będzie spowiadał również ks. Leon Praczyk.

- I sobota Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku” /proszę o ewentualne zgłoszenie dzieci/.

SG: Parafian z Dusiny nr domu 1 A, 1/1, 1/2, 1/3.

G: Parafian z Goli nr domu 54, 56, 57, 58.

- Podziękowanie Odpust.

- Podziękowanie - spotkanie dla naszych ministrantów.

- Renowacja Ołtarza Głównego w naszym kościele; wizyta z Urzędu Ochrony Zabytków z Poznania; ustalenia, protokół, w połowie września będą powracały wykonane już pierwsze elementy Ołtarza i już rozpoczęły się przygotowania do 2 etapu prac przy Ołtarzu.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak