Ogłoszenia parafialne 08.08.2021

XIX Niedziela w ciągu roku - 8.08.2021

- Początek Nowenny do św. Rocha po Mszy Świętej o 8.00 /wyraz naszego podziękowania i prośby.

- Przewodnik katolicki.

- W zakrystii zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa.

- Po Mszach Świętych ciąg dalszy Nowenny do Św. Rocha.

- Przyjmuję rezerwację na Msze Święte na 2022.

- W piątek o godzinie 8.00 wyjazd do chorych i starszych z Panem Jezusem.

3. W sobotę i niedzielę w Starym Gostyniu i Goli gościć będziemy naszą Siostrę Honoratę Klonowską, która podjęła się dzieła budowy nowego domu dla podopiecznych chłopców w Skoczowie. Po Ewangelii Siostra powie kilka zdań wprowadzenia, chłopcy zaś wykonają pantomimę. Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na w/w cel; będzie można również nabyć wizerunki Bł. Edmunda Bojanowskiego oraz płyty dvd.

4. W niedzielę na Mszy Świętej o 11.00 Parafialne Dziękczynienie za zebrane plony. Delegacje z wieńcami zbierają się przy „babińcu” i zostaną wprowadzone do kościoła. Zapraszam na tę Eucharystię szczególnie naszych rolników. Wieniec na Świętą Górę na godzinę 12.00 niosą Parafianie ze Starego Gostynia. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy Świętej.

SG: Parafian ze Stężycy nr domu 4, 5, 6, 7.

G: Parafian z Goli nr domu 40, 41, 42, 44.

- Na pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice zebraliśmy 1019,73 zł.

- Bóg zapłać za ofiary składane na zakup nowego kontenera na nasz cmentarz; parafiance za 400 zł na ten cel.

7. + Andrzej Dolata z Goli. Dobry Jezu...

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak