Ogłoszenia parafialne 25.07.2021

XVII Niedziela w ciągu roku - 25.07.2021

- Dzisiaj po raz pierwszy w kościele Dzień dziadków i osób starszych /papież Franciszek ustanowił ten dzień w każdą 4 niedzielę lipca w bliskości wspomnienia św. Joachima i Anny, dziadków Pana Jezusa/. Dziadkom i osobom starszym Szczęść Boże!

- Na zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa po Mszach Świętych Błogosławieństwo kierujących i ich pojazdów; ofiary na pomoc przy zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy.

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem.

2. W tygodniu po Mszach Świętych nabożeństwa.

3. W sobotę i niedzielę zbiórka do puszki na pomoc dla poszkodowanych przez burze, powodzie w naszym kraju jak również w Niemczech, Belgii i Holandii.

4. W niedzielę po Mszy Świętej o 11.00 Uroczystość poświęcenia nowego krzyża na rozwidleniu drogi do Kosowa i Stankowa. Zapraszam szczególnie Parafian z Kosowa; już teraz w imieniu własnym jak i całej parafii serdecznie dziękuję Ofiarodawcom Państwu Halinie i Stanisławowi Fabichom z Kosowa za ten wspaniały DAR.

SG: Parafian z Markowa /ze względu na ślub nie kupujemy kwiatów/.

G: Parafian z Goli nr domu 31, 32, 33, 36.

6. Sprawy bieżące po spotkaniu z PZ Caritas, PRD i PRE: /ustalenia dotyczące najbliższego czasu; Dożynki, Jubileusze ks. Kanonik Stanisław Kostka, Siostra Edyta Rychter w Lesznie; przyjazd Siostry Honoraty z podopiecznymi do nas; wieniec na Świętą Górę niosą w tym roku Parafianie ze Starego Gostynia/.

Z modlitwą i błogosławieństwem,

Ks. Proboszcz Mirosław Nowak