Ogłoszenia parafialne 13.06.2021

XI Niedziela w ciągu roku - 13.06.2021

- Przed Mszami Świętymi śpiew litanii do NSPJ.

- O godzinie 9.30 w Goli i 11.00 w SG 50-lecie Kapłaństwa Syna naszej Parafii ks. Leona Praczyka Filipina ze Świętej Góry.

- Przypominam kandydatom do Bierzmowania o uczestnictwie we Mszy Świętej niedzielnej i co miesięcznej spowiedzi /jest to znak poważnego podejścia do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania/.

- Nowe zalecenia co do obecności na nabożeństwach.

2. W tygodniu po Mszach Świętych Uczczenie Najświętszego Serca Pana Jezusa.

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 66, 67, 68, 69.

G: Parafian z Goli nr domu 10, 11, 12, 13.

- Raz jeszcze z całego serca dziękuje za piękne i liczne Uczczenie Pana Jezusa OBECNEGO wśród nas pod POSTACIĄ CHLEBA.

- Za przygotowanie spotkania dla ministrantów i Państwu Elżbiecie i Rafałowi Dudom za gościnę w Białym Orle.

- Za utworzenie kolejnej „Margaretki” czyli wspólnoty osób modlących się każdego dnia za kapłanów kolejna w naszej parafii.

- Za składane w 2 niedzielę miesiąca ofiary na prace w naszej parafii /kontener na cmentarzu zakup nowego?/.

5. Papież Franciszek do nas.

Z modlitwą i błogosławieństwiem

Opublikowano dnia 13.06.2021 przez Administrator