Ogłoszenia parafialne 16.05.2021

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021

- Śpiew Litanii do Matki Bożej 15 minut przed Mszami Świętymi.

- „Przewodnik katolicki”.

- P. Maciejowi naszemu organiście z okazji imienin Szczęść Boże!

- Nabożeństwa majowe w kościele po Mszy Świętej.

We wioskach:

środa, godz. 19.30 Malewo,

czwartek, godz. 19.30 Witoldowo,

piątek, godz. 19.30 Dusina, godz. 20.00 Daleszyn.

- W środę ks. kanonik Stanisław Kostka będzie obchodził 55 rocznicę Święceń kapłańskich; w imieniu naszej parafii i własnym wysłałem życzenia wraz z zaproszeniem na Dziękczynienie w naszej parafii w Odpust św. Rocha; Pamiętajmy w tym dniu o Jubilacie w naszej modlitwie...

- W sobotę Wigilia i w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Św.; W związku z tym spotkania z kandydatami do Bierzmowania:

sobota, godz. 17.00 Gola młodzież Gola; godz. 18.30 młodzież Dusina, Kosowo, Stężyca

niedziela, godz. 8.00 młodzież Stary Gostyń, Malewo, Markowo; godz. 11.00 młodzież Daleszyn

/przynosimy do wglądu kartki obecności na Mszy Świętej i odbytej comiesięcznej spowiedzi/

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 53, 54, 56, 57.

G: Parafian z Witoldowa nr domu 6/2, 7A, 8, 9.

- Bóg zapłać za udział /niestety nieliczny/ w Dniach Krzyżowych.

- W 2 niedzielę maja /zarazem 1 komunijna/ zebraliśmy 1869,15 zł. Dziękuję za składane nadal ofiary na Daninę i prace w naszej parafii.

- Serdecznie dziękuję tym Parafiankom i Parafianom, którzy troszczą się o krzyże i figury na terenie naszej parafii.

- Ma się odbyć procesja Bożego Ciała, stąd też przystępuję do zaplanowania tej Uroczystości. Proszę o pomoc.

Z modlitwą i błogosławieństwiem

Opublikowano dnia 16.05.2021 przez Administrator