Ogłoszenia parafialne 21.03.2021

V Niedziela Wielkiego Postu - 21.03.2021

- Przypominam o dostosowaniu się co do ilości obecnych w kościele i w kaplicy /dystans, maseczki, środki do mycia rąk.

- Mimo ograniczeń zachęcam do udziału w Gorzkich Żalach.

- „Przewodnik katolicki”.

- Zapisy chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa.

- Poniedziałek, godz. 8.30 wyjazd do chorych i starszych z Komunia Świętą.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa.

- Czwartek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia.

- Piątek, godz. 18.00 Droga Krzyżowa /szczególne zaproszenie dla Parafian z Daleszyna/.

3. Niedziela Palmowa – początek Wielkiego Tygodnia. Ze względu na sytuację epidemiczną byłem zmuszony odwołać rekolekcje Wielkopostne i przenieść je na dogodniejszy termin. W Wielki Poniedziałek, Wielki Wtorek i Wielką Środę będą Msze Święte w Goli i Starym Gostyniu wraz z homilią i okazją do spowiedzi dla dzieci, młodzieży i starszych (z udziałem ks. Leona Praczyka).

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 28, 29, 31, 32, 33.

G: Parafian z Goli Blok 76 H m. 1, 2, 3, 4.

5. Kurs przedmałżeński w gostyńskiej Farze 22-27 marca, godz. 19.00.

- Bóg zapłać za ofiary składane na Daninę i prace w naszej parafii: w 2 niedzielę zebraliśmy ofiary w kwocie 1895,78 zł.

- Prace: demontaż bramek i rzeźb, prace odkrywkowe przed malowaniem; prace kamieniarskie, założenie zabytkowej tablicy pod chórem; malowanie kaplicy Potworowskich, oględziny Kaplicy w Goli /tablica prądowa i nagłośnienie/.

Opublikowano dnia 22.03.2021 przez Administrator