Ogłoszenia parafialne 14.03.2021

IV Niedziela Wielkiego Postu - 14.03.2021

- Godz. 10.30 SG Gorzkie Żale /w Goli po Mszy Świętej.

- Godz. 12.00 Msza Święta dla dzieci kl. III i ich rodziców.

- "Przewodnik katolicki".

- Zapisy starszych i chorych do przyjęcia Pana Jezusa /poniedziałek 22.03 od godziny 8.30/.

- W poniedziałek, ze względu na początek prac związanych z demontażem Ołtarza, wyjątkowo Msza Święta o 8.00, we wtorek Mszy Świętej nie będzie /prace przy odkrywkach na ścianie prezbiterium celem dobrania koloru i stwierdzenia czy nie ma pod spodem malowideł/.

- Nabożeństwa parafialne.

- Godz. 19.03 piątek Uroczystość św. Józefa /nie ma postu/. Godz. 18.00 Droga Krzyżowa /szczególne zaproszenie dla Parafian z Dusiny/.

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 24, 25, 26, 27.

G: Parafian z Goli Blok nr 76 G m. 11, 12, 13, 14.

4. Odeszli do wieczności:

+ Franciszka Grzelka z Dusiny i Marek Owczarz z Goli. Dobry Jezu...

- Z całego serca dziękuję Państwu Barbarze i Jędrzejowi Poznańskim z Daleszyna za ufundowanie nowych schodów do Ołtarza Głównego naszego kościoła; jeszcze raz dziękuje za demontaż podestu w prezbiterium i prace pracownikom Firmy Pana Jędrzeja Poznańskiego, za fachowość i profesjonalizm w podejściu do tematu.

- Dziękuję Panu Januszowi Wichłaczowi za ofiarowane bratki do donic przy kościele i przy probostwie.

- Za ofiary składane na Daninę i prace w naszej parafii.

Opublikowano dnia 14.03.2021 przez Administrator