Ogłoszenia parafialne 7.02.2021

5 Niedziela w ciągu roku – 7.02.2021

- Niedziela modlitwy i życzeń dla lutowych Jubilatów i Solenizantów.

- Po Mszach Świętych spotkania z kandydatami do Bierzmowania.

- Po Mszach Świętych zbiórka na pomoc w rehabilitacji dla naszej parafianki Pani Moniki z Daleszyna.

- „Przewodnik katolicki”.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa

- Dnia 11.02 (czwartek) NMP z Lourdes Światowy Dzień Chorego; godz. 18.00 różaniec w intencji chorych i cierpiących.

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 10 A, 11, 12, 13 (nie kupujemy kwiatów).

G: Parafian z Goli Blok 76 F m. 3, 4, 5, 6.

- Bóg zapłać za pomoc w wyniesieniu Żłóbka i choinek.

- 6 rodzinom za ofiary kolędowe.

- Początek prac w prezbiterium /wg nakazu z Urzędu Ochrony Zabytów w Lesznie z dnia 28.01.2020 „... jako działanie konieczne dla przywrócenia prezbiterium historycznego wyglądu i dla spójności całego wnętrza świątyni”. Jest to również związane z potrzebą „dojścia” do „bramek” przy Ołtarzu, aby je wymontować w celu prac konserwatorskich. Serdecznie dziękuję Firmie Pana Jędrzeja Poznańskiego z Daleszyna za podjecie się tego zadania; została ustalona próbka koloru na nowe malowanie prezbiterium, trzeba będzie wg zaleceń Konserwatora zrobić też nowe schody do Ołtarza, schować okablowanie, uzupełnić ubytki. W marcu zostaną zabrane pierwsze elementy z Ołtarza; po 15.03 planowane jest malowanie prezbiterium.

- Kandydatów do Bierzmowania, tak jak co roku prosiłem o dostarczenie do naszych domów ZAPROSZENIA WIELKOPOSTNEGO; proszę o życzliwe przyjęcie!

Opublikowano dnia 05.02.2021 przez Administrator