PRZED JEZUSEM I MARYJĄ Z WAMI I ZA WAS...

z prośbą o OPIEKĘ na Nowy AD 2021

SERDECZNIE ZAPRASZAM

przedstawicieli rodzin na Mszę Świętą w Waszej Intencji:

Godzina 18.30 Msza Święta; po Mszy Świętej litania do Świętej Rodziny przy Żłóbku.

Przynosimy słoiczki z wodą - będzie poświęcenie; po Mszy Świętej zabieramy ze sobą teksty do wspólnej modlitwy w naszych domach.

Serdeczna prośba!

Wobec trudnej sytuacji finansowej, która dotknęła i naszą parafię, w porozumieniu z Parafialną Radą Ekonomiczną,

ośmielam się prosić o wsparcie naszej Parafii w tym „kolędowym czasie” poprzez ofiary składane:

- na nasz rachunek bankowy nr 65 8678 0005 0010 0100 0506 0001 (Powiatowy Bank Spółdzielczy w Gostyniu),

- w czasie spotkania kolędowego w kościele do skarbony; w czasie składki w niedziele stycznia,

- w tygodniu do skarbony w „babińcu”.

Proszę o składanie ofiar w kopercie z podaniem od kogo; oczywiście można też danych nie podawać.

Liczę na Waszą obecność i zrozumienie mojej prośby!

BÓG ZAPŁAĆ!

Opublikowano dnia 23.12.2020 przez Administrator