Ogłoszenia parafialne 06.12.2020

II Niedziela Adwentu - 6.12.2020

- Godz. 7.40 Godzinki ku Czci NMP.

- Niedziela życzeń i modlitwy w intencji grudniowych Jubilatów i Solenizantów.

- Po Mszach Świętych możemy wesprzeć naszych bliźnich katolików na Wschodzie /zbiórka do puszki/.

- Prasa katolicka /wyjaśnienie/.

- Opłatki i świece na stół wigilijny /kalendarze Archiwum.

- W zakrystii zapisy do przybycia z Panem Jezusem do chorych i starszych Parafian /poniedziałek 14.12 od godziny 8.00/.

- Okazja do spowiedzi Świętej codziennie na pół godziny przed Mszami Świętymi /przybywajmy rodzinami/.

- Roraty /pn, śr, czw, pt/. Bardzo się cieszymy z obecności kilkunastu dzieci.

- Wtorek 8.12 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte: SG 11.00 za pomordowanych w Klonach, G 17.00 Uroczystość ku Czci Patronki Kaplicy, SG 18.30. Taca na biedne kościoły w Polsce!

- W środę po Roratach w kościele spotkanie Panów z Parafialnej Rady Ekonomicznej.

- Piątek, godz. 16.00 w sali parafialnej możliwość zamówienia alb, zakupu książeczek i szkaplerzy dla dzieci kl. 3; po kolei z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych. Będzie też przywieziony nowy sztandar Członkiń Żywego Różańca; proszę o dostarczenie zebranych ofiar na ten cel.

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr 68, 68A, 68B, 69.

G: Parafian z Goli Blok nr 76 C m. 3, 4, 5, 6.

Opublikowano dnia 05.12.2020 przez Administrator