Ogłoszenia parafialne 29.11.2020

I Niedziela Adwentu - 29.11.2020

1. Dzisiaj:

- Początek ADWENTU i nowego roku kościelnego pod hasłem: „Zgromadzeniu na świętej wieczerzy”.

- Godz. 7.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

- W przedsionku kościoła świece Caritas i opłatki; w tygodniu w zakrystii lub w biurze parafialnym; kalendarze Archiwum 3 zł.

- „Przewodnik katolicki” dzisiaj z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem”; „Gość Niedzielny”.

2. W tygodniu:

- Roraty /pn, śr, czw, pt/; mimo ograniczeń co do ilości obecnych w kościele zapraszam serdecznie dzieci.

- I czwartek po Mszy Świętej o 18.30 katecheza przed Chrztem Św.

- I piątek:

Godz. 16.00-17.00 spowiedź w Goli, godz. 17.00 Msza Święta.

Godz. 17.30 spowiedź w Starym Gostyniu, godz. 18.30 Msza Święta.

Będzie spowiadał ks. Leon Praczyk.

Zapraszam dzieci, młodzież i starszych; okazja do spowiedzi Świętej zawsze na pół godziny przed każdą Mszą Świętą.

- I sobota Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku”; proszę o zgłoszenia.

3. W przyszłą sobotę i niedzielę zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi Na Wschodzie.

4. O posługę w naszych Świątyniach proszę:

SG: Parafian ze Starego Gostynia nr domu 64, 65, 66, 67G.

G: Parafian z Goli Blok 76 B m. 11 i 12 i Blok 76 C m. 1 i 2.

Do lutego nie kupujemy kwiatów.

5. Sprawy bieżące:

- W porozumieniu z paniami katechetkami szkół w Daleszynie, Goli i Siemowie napisałem kilka słów do rodziców, dzieci i kandydatów do Bierzmowania... Bardzo proszę o życzliwe przyjęcie moich próśb.

- Dopiero teraz z wiadomych względów przedstawiam kwotę zebraną w 2 niedzielę listopada, która wyniosła 871.50 zł; Bóg zapłać jednej z rodzin za 1000 zł na potrzeby parafii i jednej z rodzin za ofiarę na Daninę. Do 9.12 trzeba opłacić wywóz kontenera w wysokości 1462.58 zł; następny kontener jest już prawie pełen... czy ten serial się nie skończy!

6. + Edmund Tomczak ze Starego Gostynia... Dobry Jezu...

Opublikowano dnia 29.11.2020 przez Administrator