Ogłoszenia parafialne 23.08.2020

XXI Niedziela w ciągu roku - 23.08.2020

1. Dzisiaj po Mszach Świętych czeka na nas prasa katolicka.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa.

- Przyjmuję intencje mszalne na 2021.

- W poniedziałek od 15.00 - 18.00 spotkanie dla ministrantów w „Białym Orle” u Państwa Dudów. Zapraszam.

SG: Parafianie ze Starego Gostynia nr domu 8, 8 A, 8 B, 8 C.

G: Parafianie z Goli nr domu 73/2, 73/3, 73/4, 75 /5.

4. Odeszli do wieczności:

+ Sergiusz Turbański z Dusiny, + Leszek Łowicki z Kosowa, + Mirosław Dworczak ze Starego Gostynia (pogrzeb pn 11.00).

Dobry Jezu...

- Bóg zapłać delegacjom z wieńcami dożynkowymi i z Goli na Świętą Górę; wszystkim tym, którzy na moją prośbę przyczynili się do pięknego uczczenia naszego Patrona św. Rocha /asysta, służbie liturgicznej, za zbudowanie ołtarza, o zadbanie o czystość w kościele i wokół niego, za obfite dary na stół odpustowy i zaopatrzenie probostwa na szereg następnych dni.

- W 2 niedzielę sierpnia zebraliśmy 2418 zł; na pomoc poszkodowanym w Bejrucie 1174,50 zł; składka w Odpust św. Rocha w całości pokryła należność za wymianę nowych głośników w kościele i naprawę wzmacniaczy w zakrystii, przewodów i puszek.

Serdecznie dziękuje z zrozumienie potrzeb i hojność płynąca z serca.

- Informuję, że otrzymałem zgodę z Urzędu Ochrony Zabytków na prace przy Głównym Ołtarzu naszego kościoła; jest to ważne w staraniu o dotacje na w /w pracę.

Opublikowano dnia 23.08.2020 przez Administrator