Ogłoszenia parafialne 24.05.2020

Niedziela Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 24.05.2020

- 15 minut przed Mszami Świętymi modlimy się do Matki Bożej śpiewem Litanii Loretańskiej i tak każdego dnia do końca maja.

- Do nabycia Przewodnik katolicki.

- Dziś od godz. 10.45 transmisja Mszy Świętej na Facebooku.

- O godz. 12.30 Msza Święta z udzieleniem I Komunii Świętej (w sobotę o godz. 15.00 odbyła się również I Komunia Święta i tak w najbliższe tygodnie według ustalonego z rodzicami planu).

- Dzieci, które przyjęły I Komunię Świętą biorą udział w Białym Tygodniu.

- Piątek, godz. 16.00 I spowiedź dla następnej szóstki dzieci, próba i sprawy organizacyjne.

- Sobota – 108 rocznica Konsekracji naszego parafialnego kościoła.

3. O posługę w naszych świątyniach proszę:

SG: Parafian z Kosowa nr domu 29, 29C, 29 F, 30, 30 A (nie kupujemy kwiatów).

G: Parafian z Goli nr domu 45, 46, 47, 48.

Bóg zapłać za poświęcony czas i pracę!

4. Odszedł do wieczności mój kolega kursowy + ks. Antoni Adamski, który w miarę swoich możliwości pomagał mi spowiadając, odprawiając Mszę Świętą, chodził też po kolędzie. Dobry Jezu...

- Bóg zapłać za udział w dniach krzyżowych, w modlitwach błagalnych o dobre urodzaje.

- Dziękuję kolejnym 8 rodzinom za złożenie ofiary na Daninę i prace w naszej parafii.

- Rozpoczęły się prace na parkingu. Będą nowe schody przy krzyżu (prace są prowadzone dzięki uprzejmości Państwa Kaczmarków z Malewa, już teraz bardzo serdecznie dziękuje za ten piękny gest pomocy dla naszej Wspólnoty).

- Wywóz kontenera z cmentarza generuje duże koszty, co szczególnie odczuwa budżet parafii w tych trudnych czasach. Ostatni wywóz wyniósł 1231 zł! Proszę o zabieranie plastików i szkła do domu; nie wrzucamy kartonów, liści, trawy,betonowych elementów z pomników, tak samo dotyczy to terenu za płotem.

Opublikowano dnia 22.05.2020 przez Administrator