Ogłoszenia parafialne 17.05.2020

VI Niedziela Wielkanocy - 17.05.2020

- Na 15 minut przed Mszami Świętymi nabożeństwo majowe.

- Do nabycia prasa katolicka.

- W kościele w SG może być do 41 osób, w Goli do 39 osób.

- Nabożeństwa majowe 15 minut przed Mszami Świętymi.

- W poniedziałek, wtorek i środę, po Mszach Świętych procesje błagalne do krzyża misyjnego przy kościele o dobre urodzaje. Zapraszam szczególnie rolników!

Poniedziałek, Msza Święta, godz. 18.30 (Bronisławki, Gola, Kosowo, Klony, Witoldowo).

Wtorek, Msza Święta, godz. 8.00 (Daleszyn, Dusina, Stary Gostyń)

Środa, Msza Święta, godz. 18.30 (Malewo , Markowo, Stężyca).

- Od soboty rozpoczynamy udzielanie I Komunii Świętej dzieciom kl. III. Terminy ustalone zostały z rodzicami (sobota, godz. 15.00 i niedziela godz. 12.30). I spowiedź, sprawy organizacyjne, piątek, godz. 16.00.

SG: rodziców dzieci kl. II, które przyjmą Komunię Świętą za rok; przychodzimy na godz. 10.00; sprzątanie kościoła i jego otoczenia.

G: Parafian z Goli nr domu 40, 41, 42, 44.

- Serdeczne Bóg zapłać za pamięć o moich urodzinach (9 maja).

- W 2 niedzielę miesiąca zebraliśmy 967, 52 zł.

- Na Daninę i prace w naszej parafii złożyło w minionym tygodniu kolejne 9 rodzin; podziękowanie 2 rodzinom z Goli za ofiarę 290 zł i 200 zł.

- Podziękowanie za wywóz z cmentarza pozostałości po starych pomnikach: panom Franciszkowi Piotrowskiemu, Ryszardowi Tomczakowi z Goli i panu Zbigniewowi Stężyckiemu.

- Zatwierdzenie przez Urząd Miasta i Gminy w Gostyniu dokumentacji związanej z renowacją naszej Chrzcielnicy co otwiera drogę do wypłaty dotacji firmie konserwatorskiej.

- Rozpoczęły się prace przy renowacji drzwi wejściowych w naszym kościele.

Opublikowano dnia 16.05.2020 przez Administrator