Ogłoszenia parafialne 10.05.2020

V Niedziela Wielkanocy - 10.05.2020

- 15 minut przed Mszami Świętymi nabożeństwo do Matki Bożej i modlitwy o ustanie pandemii i prośba o deszcz.

- Transmisja Mszy Świętej na portalu Facebook - od godz. 10.45.

- Do nabycia Przewodnik katolicki.

- 15 minut przed Mszami Świętymi nabożeństwa majowe.

- Poniedziałek ok. godz. 19.00, w kościele, spotkanie dla rodziców dzieci kl. III; po jednym rodzicu; w środę o 17.30 odbiór alb w salce.

- Wtorek, godz. 8.00 Msza Święta w 80 rocznicę śmierci ks. proboszcza Ludwika Sobkowskiego; po Mszy Świętej modlitwa przy jego grobie; w poniedziałek przypada 54 rocznica śmierci ks. proboszcza Józefa Myśliwego.

- Czwartek, z inicjatywy papieża Franciszka, dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania pandemii; to też dzień imienin pana Macieja naszego organisty. Szczęść Boże!

- Sobota, godz. 16.00 Msza Święta Chrzcielna. Na Mszy Świętej o 18.30 I rocznica I Komunii Świętej; Panie katechetki zaproszą przedstawicieli dzieci z każdej wioski; planuję też transmisję; dla dzieci przygotowane zostały obrazki /w kościele może być do 21 osób/ będzie ok. 10 dzieci i rodziców; proszę aby inni nie planowali udziału w tej Mszy Świętej!

SG: Parafian z Kosowa nr domu 28 m. 1, 2, 4, 5.

G: Parafian z Goli nr domu 37, 38, 38A, 39.

4. + Piotr Skorupka. Były parafianin. Dobry Jezu...

- Bóg zapłać kolejnym 11 rodzinom za złożenie ofiary na Daninę i prace w naszej parafii.

- W środę nastąpił odbiór przez Urząd Konserwacji Zabytków pracy wykonanej przy naszej zabytkowej Chrzcielnicy. Cieszę się, że ta sprawa ruszyła z miejsca.

Opublikowano dnia 09.05.2020 przez Administrator