Ogłoszenia parafialne 03.05.2020

IV Niedziela Wielkanocy - 3.05.2020

- Rozpoczynamy 57 Światowy Dzień i Tydzień modlitw o powołania do Służby w Kościele.

- 15 minut przed Mszami Świętymi śpiew litanii do Matki Bożej. Transmisja online w serwisie Facebook od godz. 10.45.

- Niedziela modlitwy w intencji majowych Jubilatów i Solenizantów.

- 15 minut przed Mszami Świętymi nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej wraz ze szczególną modlitwą papieża Franciszka o ustanie pandemii... oraz o uproszenie daru deszczu. Zachęcam do modlitwy rodzinnej w naszych domach!

- Przypominam i zachęcam do spowiedzi dzieci, młodzież i starszych; codziennie czekam na pół godziny przed Mszami Świętymi. Można też umówić się telefonicznie.

- W piątek 8 maja ze względu na Uroczystość św. Stanisława - Głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji, nie ma postu.

3. O posługę w naszych Świątyniach serdecznie proszę:

SG: Parafianie z Kosowa nr domu Blok 26 m. 9, 10, 11, 12.

G: Parafianie z Goli nr domu 31, 32, 33, 36.

4. + Antoni Adamczak z Goli. Dobry Jezu...

- Serdeczne Bóg zapłać kolejnym rodzinom za złożenie ofiary na Daninę Diecezjalną i prace w naszej parafii /do tej pory uczyniło to 198 rodzin, co stanowi 28,5 % ogółu rodzin naszej parafii! Skarbona czeka w „babińcu” cały dzień; parafialne konto w banku dzień i noc.

- Zakupiłem, korzystając z okazji wspólnego transportu i przez to ze względu na ilość zamawiających korzystnej ceny, eko groszek.

- Zostały odnowione i wzmocnione drzwi na "pocztę"; całość stolarki na "poczcie" nabrało korzystnego wyglądu i nie „straszy” już widocznym „gołym” okiem zaniedbaniem.

Opublikowano dnia 01.05.2020 przez Administrator