Ogłoszenia parafialne 26.04.2020

III Niedziela Wielkanocy - 26.04.2020

1. Dzisiaj: Msze Święte wg stałego porządku /z uwzględnieniem liczby obecnych w kościele do 21 w Starym Gostyniu; do 19 w Goli/; pierwszeństwo mają zamawiający Mszę Świętą. Transmisja Mszy Świętej na Facebooku, godz. 11.00.

- Po Mszach Świętych trwamy na modlitwie o ustanie pandemii.

- Poniedziałek o 17.00 w Goli; we wtorek o 8.00 w Starym Gostyniu Msze Święte z prośbą o deszcz.

- Środa 19.15 w kościele spotkanie modlitewne i informacyjne dla rodziców dzieci które miały przyjąć I Kominie Świętą /po jednym rodzicu/.

- Czwartek po Mszy Świętej w kościele spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem Świętym w maju.

- I piątek /zarówno w Goli jak i w Starym Gostyniu będę oczekiwał na na chętnych do spowiedzi Świętej/; zresztą taka możliwość jest każdego dnia na pół godziny przed Mszami Świętymi/. W piątek nie ma postu!

- Nabożeństwa ku Czci Matki Bożej na 15 minut przed Mszami Świętymi; niestety z wiadomych względów w tym roku nie będę mógł przyjechać do wiosek naszej parafii.

- Sobota w Starym Gostyniu o 11.00 Msza Święta z racji NMP Królowej Polski.

SG: Parafian z Kosowa Blok nr 26 m. 5, 6, 7, 8.

G: Parafian z Goli 26A, 27, 28, 29.

Bóg zapłać za ofiarowany czas i pracę!

4. + Irena Gorynia z Daleszyna. Dobry Jezu...

- Bóg zapłać kolejnym 15 rodzinom za złożenie ofiary na Daninę Diecezjalną i prace w naszej parafii; serdecznie proszę o Wasze wsparcie w tym niełatwym czasie /skarbona w „babińcu”, konto parafialne/.

- W tygodniu wpłaciłem należność za prace na cmentarzu; z dalszych ofiar chcę wpłacić choć niewielką 3 ratę za renowację Chrzcielnicy.

- Trzeba było dla ratowania okien i estetycznego wyglądu zająć się oknami na "poczcie"; zapłaciłem tylko za potrzebne materiały; pracę wykonał mój brat, w najbliższym czasie renowacja drzwi wejściowych na "pocztę".

Opublikowano dnia 25.04.2020 przez Administrator