Ogłoszenia parafialne 12.04.2020

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12.04.2020

1. Mimo wszystko... WESOŁEGO ALLELUJA WAM WSZYSTKIM!

2. Dzisiaj Msze Święte: 7.00, G 9.30, 11.00 /obecnych w kościele do 5 osób; pierwszeństwo dla zamawiających Mszę Świętą!

3. Poniedziałek Wielkanocny: 8.00, G 9.30, 11.00.

- Msze Święte według zwykłego porządku.

- Po Mszach Świętych Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

- W piątek (17.04) nie obowiązuje post (z racji Oktawy wielkanocnej).

- Sobota, godz. 16.00 Msza Święta Chrzcielna /po Mszy Świętej Nabożeństwo DROGI ŚWIATŁA /wokół kościoła/.

5. Posługa w kościele (sadzę, że może być do 5 osób obecnych, bo kościół i kaplica wymagają porządku):

SG: Parafianie z Kosowa: mieszkańcy bloku nr 25.

G: Parafianie z Goli nr domu 19, 20, 20A, 21.

6. + Aleksandra Wojtkowiak z Poznania (pochodząca z Daleszyna). Pogrzeb odbył się w Wielki Piątek. Dobry Jezu...

- Bóg zapłać za przyjęcie Zaproszenia Wielkopostnego.

- Za pomoc w przygotowaniu Liturgii i kościoła do Triduum Paschalnego.

- Za ofiary składane na Daninę Diecezjalną i prace w naszej Parafii; co jest szczególnie istotne, gdyż od kilku tygodni nie jest zbierana ofiara na tacę; można składać ofiary do skarbony w „babińcu” który jest otwarty od rana do wieczora albo wpłacać na konto parafialne /numer podany jest na stronie internetowej parafii/.

- Prace na cmentarzu trwają nadal... jak dobrze pójdzie 2-3 dni i będą zakończone /o kosztach poinformuję później jak również ofiarach zebranych na Daninę Diecezjalną i na prace w naszej parafii/.

- Do kontenera składamy tylko znicze i sztuczne kwiaty /nie płytki czy resztki betonu/.

- Cmentarz zamknięty do odwołania.

- W sprawach związanych z biurem parafialnym kontaktujemy się najpierw telefonicznie.

Opublikowano dnia 11.04.2020 przez Administrator