Ogłoszenia parafialne 22.03.2020

IV Niedziela Wielkiego Postu - 22.03.2020

- Obowiązywanie dyspensy od obowiązku niedzielnego udziału we Mszy Świętej przedłużone zostało przez Księdza Arcybiskupa do Wielkiej Środy (jednorazowo na Mszy Świętej może być obecnych do 50 osób).

- Korzystajmy z transmisji Mszy Świętych i nabożeństw w TV i przez Internet; łączmy się o godz. 20.30 w różańcu.

- Nabożeństwo Gorzkich Żali w Starym Gostyniu i Goli w łączności z Mszami Świętymi.

- „PK” i „GN” dostępne tylko w wydaniach internetowych.

- Msze Święte wg zwykłego porządku; później nabożeństwo błagalne przy Ołtarzu z wizerunkiem św. Rocha, Patrona od chorób zaraźliwych.

- Piątek, godz. 18.00 Droga Krzyżowa w łączności ze Msza Świętą (o duchową obecność modlitewną proszę Parafian ze Starego Gostynia).

SG: Parafian z Kosowa nr domu 21, 22, 23.

G: Parafian z Goli nr domu 16/1, 16/2, 18, 18A.

- Według zaleceń ks. Arcybiskupa kontakt w sprawach parafialnych przez telefon (przychodzą kolejne instrukcje i na bieżąco będę o tym informował w kościele i przez strony internetowe parafii).

- Wobec pytań o np. Uroczystość I Komunii Świętej itd. trzeba czekać co do dalszego rozwoju sytuacji.

- Podjęte zostały prace na cmentarzu, mamy nadzieję na ich szczęśliwy koniec; proszę o uporządkowanie grobów tam gdzie prowadzone były prace.

- W związku z tym, że trzeba będzie zapewnić zapłatę Firmie oraz wywiązywać się z innych opłat parafialnych prosiłbym (wzorem innych parafii) o wpłaty na Daninę Diecezjalną i prace w naszej parafii na konto parafialne (nr konta jest na stronie parafii w zakładce Biuro parafialne) lub w kopertach wrzucamy np. przez kratę drzwi do „babińca” lub wsuwamy pod drzwi wejścia głównego /od rana drzwi zewnętrzne tu i tu są otwarte.

Dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie.

Opublikowano dnia 21.03.2020 przez Administrator