Ogłoszenia parafialne 8.03.2020

II Niedziela Wielkiego Postu - 8.03.2020

- Drogim Paniom - Szczęść Boże wraz z modlitwą.

- Gorzkie Żale, godz. 10.30 Stary Gostyń / Gola po Mszy Świętej.

- Prasa katolicka; "Ziarno", losowanie za luty.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa

- Piątek, godz. 18.00 Droga Krzyżowa /szczególne zaproszenie dla Parafian ze Stężycy i Markowa/.

- W przyszłą niedzielę:

a/ po Mszach Świętych wielkopostna zbiórka do puszki na pomoc dla Misji katolickich,

b/ po Mszy Świętej o 11.00 w sali parafialnej odbiór zamówionych alb i możliwość zaopatrzenia się w inne dodatki. Proszę o przybycie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

SG: Parafian z Kosowa /państwo Skorupka i dalej nr 13, 14, 15/.

G: Parafian z Goli nr domu 11, 12, 13, 14.

- Bóg zapłać za przyjęcie zaproszenia na rekolekcje Wielkopostne; za przyjęcie Szkaplerza 44 osoby; za pomoc w rekolekcjach dla dzieci z naszych szkół; Państwu Piotrowskim z Goli za obiady dla Ojca i dla mnie.

- Podziękowanie za ofiary składane na Daninę Diecezjalną i prace w naszej parafii oraz za te składane w 2 niedzielę miesiąca. Przypominam o "pokładnym"; można też wpłacać ofiary na konto parafialne.

- Chrzcielnica; prace na cmentarzu.

Opublikowano dnia 08.03.2020 przez Administrator