Ogłoszenia parafialne 16.02.2020

VI Niedziela w ciągu roku – 16.02.2020

- Po Mszy Świętej o 11.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania (młodzież otrzyma Zaproszenia Wielkopostne i przyniesie je do naszych domów w najbliższym czasie).

- Prasa katolicka, "Ziarno".

- Po Mszach Świętych do nabycia: "Pomocnik Wielkopostny - 40 Dni z Bogiem" (3,50 zł) oraz "Zdrapka Wielkopostna" (2 zł) - ilość jest ograniczona.

2. W tygodniu po Mszach Świętych nabożeństwa. Zapraszam.

3. + Czesława Beczkowiak z Goli. Dobry Jezu...

SG: Parafian z Kosowa nr domu 4, 5, 6, 7.

G: Parafian z Witoldowa nr domu 8, 9, 10, 11, 12.

Za życzliwość serdecznie dziękuję!

- Bóg zapłać za ofiary składane w 2 niedzielę miesiąca 2648,54 zł + 5 euro; p. Krzysztofowi Wiatrowskiemu za naprawę „opierzenia” na Kaplicy Potworowskich.

- Wywóz kontera z cmentarza zmiana usługodawcy.

- „Prześwietlenie” drzew na cmentarzu /rozmowy z 3 Firmami/, czekam na oferty i kosztorys prac.

- Jeszcze raz proszę o zgłaszanie się tych Parafian, którzy mają nieopłacone pokładne /fundusz na prace na cmentarzu/ powiadomienia, bo może ktoś nie zdaje sobie z tego sprawy.

Opublikowano dnia 15.02.2020 przez Administrator