Ogłoszenia parafialne 27.10.2019

27.10.2019 - Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła

- Różaniec na pół godziny przed Mszami Świętymi.

- "Przewodnik katolicki" z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem; "Gość niedzielny" z płytą 6 zł; „Ziarno” dla dzieci – za tydzień w sobotę i niedziele przynosimy kompletne kartki za październik a losowanie w 2 niedzielę miesiąca.

- W zakrystii można zgłaszać chorych i starszych do przyjęcia Pana Jezusa.

- Wymienianki roczne w zakrystii lub biurze parafialnym; jednorazowe składamy do skarbony.

- Nabożeństwa różańcowe.

- Wtorek, godz. 8.30 wyjazd do chorych i starszych z Panem Jezusem.

- Czwartek - początek UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

3. Korowód Świętych; dzieci wraz z opiekunami gromadzą się przy figurze św. Rocha; po różańcu ok. 18.30 wyjdę do zgromadzonych i w radosnej procesji wyruszymy do kościoła; przebieramy się za świętych, przynosimy ze sobą latarki, gwizdki, grzechotki. Msza Święta o 18.30 już z Uroczystości Wszystkich Świętych.

- piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte: SG: 8.00, G: 9.30 i SG: 14.00 na cmentarzu z procesją modlitewną na cmentarz. Przed Mszami Świętymi śpiew Litanii do Wszystkich Świętych w intencji naszej świętości. Nie ma postu. Taca na cmentarzu przeznaczona jest na opłaty związane z wywozem kontenerów.

- Sobota - Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych.

Msze Święte: SG 11.00, G 17.00, SG 18.30.

Na pół godziny przed Mszami Świętymi różaniec za zmarłych i wymienianki i tak każdego dnia do 8 listopada włącznie /warunki zyskania Odpustu Zupełnego są wywieszone w gablocie.

Błogosławieństwo dzieci z okazji „roczku” po Mszy Świętej o 18.30.

4. W przyszłą sobotę i niedzielę zbiórka do puszki na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

5. W niedzielę na Mszy Świętej o 11.00 dzieci kl.III będą miały poświęcone książeczki do nabożeństwa; rodzice po Mszy Świętej spotkanie.

SG: Parafian z Dusiny nr domu 2/2, 3, 3 /2 (nie kupujemy kwiatów).

G: Parafian z Goli Blok nr 76 E m. 7, 8, 9, 10.

- Spowiedź w Goli i Starym Gostyniu będzie w piątek 8.11.

- Liczenie obecnych w ub. tygodniu na Mszach Świętych: SG 493 / Gola 238 na ok. 2530 osób / 29,4 %; dziękuje bardzo Kandydatom do Bierzmowania za liczenie.

Opublikowano dnia 26.10.2019 przez Administrator