Ogłoszenia parafialne 04.02.2018

V Niedziela w ciągu roku - 4.02.2018

- życzenia i modlitwa dla lutowych Jubilatów i Solenizantów

- godz. 11.00 - kolejne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania

- Dobre Słowo zawarte w „PK” i „GN” czeka na czytelników.

- poniedziałek - godz. 9.00 Kolęda w Goli. Nr domów od 66 do 72

- wracamy do zwykłego porządku Mszy Świętej.

3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego: o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec w intencji chorych i cierpiących.

SG Parafian z Dusiny zamieszkałych pod nr 7 m 3 oraz 8 m 1, 3, 4.

G Parafian z Goli zamieszkałych pod nr 66/1, 66/2 oraz 67, 1-3.

- serdeczne Bóg zapłać za otwarte drzwi Waszych domów przed kapłanem, który przynosi Boże Błogosławieństwo; za życzliwość, dobre słowa, za przywiezienie i odwiezienie do domu; za „królewskie” poczęstunki i za składane ofiary.

- młodzież Kandydaci do Bierzmowania i ministranci przyniosą do naszych domów koperty na Daninę Diecezjalną wraz z moim Wielkopostnym Zaproszeniem.

- serdeczne podziękowanie dla Parafian, którzy ofiarowali swój czas aby uporządkować nasze Świątynie po Świętach.

- prośba do rodzin,  które miały w ostatnim czasie pogrzeby swoich bliskich, aby w najbliższym czasie przybyły do Biura parafialnego w celu ustalenia odprawiania zamówionych intencji mszalnych. Sprawa pilna!

Opublikowano dnia 04.02.2018 przez Administrator