Ogłoszenia parafialne 15.09.2019

XXIV Niedziela w ciągu roku - 15.09.2019

- Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na KUL, WT UAM i archidiecezjalne szkoły katolickie.

- Początek 9 Tygodnia Wychowania „Zamieszkać razem z Jezusem”; dawajmy dzieciom i młodzieży zawsze dobry przykład; otaczajmy ich naszą modlitwą i życzliwością.

- Prasa katolicka, „Ziarno” dla dzieci.

- Godz. 23.45 wyrusza Pielgrzymka parafialna do Częstochowy jako Dziękczynienie naszej Parafii za Nawiedzenie Maryi w sierpniu. Autokar o podanej godzinie zabiera pielgrzymów ze SG a później pojedzie do Goli.

- W poniedziałek, wtorek i piątek nie będzie Mszy Świętej; w tych dniach nie będzie również czynne biuro parafialne.

- W środę pamiętajmy w modlitwie o ks. Kanoniku w Dniu Jego Imienin.

- W sobotę: godz. 16.00 Msza Święta Chrzcielna; godz. 18.30 Msza Święta a po niej spotkanie dla rodziców kl. 6, 7, 8 mających rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania /będą rozdawane Deklaracje co do woli rodziców względem przygotowania.

SG: Parafian ze Stężycy nr domu 8, 10, 11, 12.

G: Parafian z Goli Blok nr 76 C 7, 8, 9, 10.

Dziękuję za poświęcony czas i pracę.

4. + Maria Gorwa z Kosowa. Dobry Jezu...

Opublikowano dnia 17.09.2019 przez Administrator