Ogłoszenia parafialne 25.08.2019

XXI Niedziela w ciągu roku – 25.08.2019

- Po Mszach Świętych zbiórka na wsparcie dla rodziny z Goli poszkodowanej w wyniku pożaru w lipcu br.

- „Przewodnik katolicki” z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem, "GN".

- W zakrystii zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy 15/16 września.

- Poniedziałek Uroczystość NMP Częstochowskiej.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa parafialne.

- Przyjmuję rezerwacje Mszy Świętych na 2020.

SG Parafian z Markowa /z racji Ślubu nie kupujemy kwiatów/.

G: Parafian z Goli Blok 76 B m. 7, 8, 9, 10.

- Niech Dobry Bóg wynagrodzi wszystkim ty Parafiankom i Parafianom za każdy gest, czyn mający na celu GODNIE powitać Matkę Bożą w naszej parafii.

- Bóg zapłać Parafianom z Daleszyna za przygotowanie Ołtarza na Odpust św. Rocha, za Asystę jak również wszystkim pozostałym za zaangażowanie w Dzień Odpustu; za dary na stół proboszczowski z racji powyższych Uroczystości. Bóg zapłać Państwu Dudkom i Berchertom za całoroczną troskę o figurę figurę św. Rocha. Przy tej okazji podziękowanie za troskę innym Parafianom za figury i krzyże na terenie naszej Parafii.

- W 2 niedzielę miesiąca zebraliśmy 2947,15 zł Bóg zapłać /jesteśmy w trakcie spłacania należności za remont organów/; przy okazji przypominam o potrzebie przedłużania pokładnego za groby naszych bliskich.

Opublikowano dnia 24.08.2019 przez Administrator