Ogłoszenia parafialne 14.07.2019

XV Niedziela w ciągu roku - 14.07.2019

- Godz. 12.30 Msza Święta Dziękczynna za ocalenie od pożaru.

- Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

- Po Mszach Świętych nabożeństwa parafialne; zachęcam do udziału dzieci, młodzież, mających urlop.

- W poniedziałek, po Mszy Św., na probostwie spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej i przedstawicieli OSP z naszych wiosek (w sprawie Nawiedzenia Matki Bożej). Spotkanie w/w sprawie dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej i PZ Caritas w poniedziałek 22.07 po Mszy Świętej.

- W sobotę, o godz. 16.00 Msza Święta Chrzcielna.

3. W dniach 21-28 lipca Tydzień św. Krzysztofa: „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”.

W przyszłą sobotę i niedzielę na Mszach Świętych chcemy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe przejechane kilometry przez cały miniony rok i prosić o dalszą Boża Opiekę. Poświęcenie kierujących i ich pojazdów po Mszach Świętych również w Goli. Ofiary składane z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 60A, 60 B, 61, 62.

G: Parafian z Goli nr domu 77/4, 78/1, 78/2, 78/3.

Bóg zapłać za składane dzisiaj ofiary; za serdeczne przyjecie pielgrzymów.

Opublikowano dnia 14.07.2019 przez Administrator