Ogłoszenia parafialne 17.03.2019

II Niedziela Wielkiego Postu - 17.03.2019

- Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na pomoc dla naszych misjonarzy (Niedziela Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami).

- Gorzkie Żale, godz. 10.30 (w Goli po Mszy Świętej).

- Po Mszy Świętej o godz. 11.00 Droga Krzyżowa dla dzieci kl. III i spotkanie z rodzicami.

- Prasa katolicka, obrazki dla dzieci.

- Poniedziałek, od godz. 16.00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i spotkanie indywidualne z ks. proboszczem.

- Czwartek, godz. 16.00 - Bierzmowanie (udzieli Ks. Biskup Damian Bryl). Otoczmy naszą młodzież modlitwą.

- Piątek, godz. 18.00 Droga Krzyżowa (szczególne zaproszenie dla Parafian z Klonów i Kosowa).

SG: Parafian z Daleszyna nr domu 6, 7, 8, 8A.

G: Parafian z Goli nr domu 58, 59, 60.

Bóg zapłać!

4. Odeszła do wieczności:

Mariannna Goryniak z Daleszyna

Dobry Jezu...

- W 2 niedzielę miesiąca zebraliśmy 2797,15 zł. Za ofiary składane na Daninę i prace w naszej parafii, Bóg zapłać.

- Informacja o opatach za energię, za ziemię parafialną.

- Dziękuję rodzicom kandydatów do Bierzmowania za Dar Ołtarza (ornat maryjny i dodatki do obrusów na Ołtarz).

Opublikowano dnia 17.03.2019 przez Administrator