Ogłoszenia parafialne 03.12.2017

I Niedziela Adwentu - 3.12.2017

Czas Adwentu w Kościele:

Hasło roku Duszpasterskiego: „Napełnieni Duchem Świętym”

Zwracam uwagę na baner przed kościołem: "Czekam bo zawsze przychodzi; Słowo, Eucharystia, człowiek, Święta"

- Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 7.40

- niedziela modlitwy i życzeń dla grudniowych Jubilatów i Solenizantów

- Panie z PZ Caritas w kruchcie kościoła rozprowadzają opłatki na stół wigilijny i świece Caritas akcja Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, pod hasłem: "Miłosierdzie jest jedno". Poprzez zakup wspieramy sprawę pomocy dla potrzebujących w naszej parafii oraz organizację spotkań bożonarodzeniowych dla dzieci naszej parafii (roraty i opłatek dla ministrantów).

- RORATY (pn, śr, czw, pt o godz. 18.30). Zapraszam dzieci z rodzicami i dziadkami. Przychodzimy z lampionami, resztę zobaczycie w pn.

- piątek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte: godz. 11.00 - w intencji rozstrzelanych w Klonach, po Mszy Świętej modlitwa przy grobie ofiar; godz. 17.00 Msza Święta w Starym Gostyniu; godz. 18.30 Msza Święta Odpustowa w Goli.

Nie ma postu ze względu na Uroczystość. Taca na biedne kościoły!

3. W przyszłą niedzielę:

- Niedziela pomocy Kościołowi na Wschodzie; zbiórka do puszki

- Godzinki, godz. 7.40

- na Mszy Świętej o godz. 11.00 dzieci kl. III będą miały poświęcone medaliki a rodzice po Mszy Świętej spotkanie

SG parafian ze Stężycy mieszkających pod nr 23, 25a, 26

G parafian z Goli mieszkających pod nr 45, 46, 47.

Niech Bóg wynagrodzi posługującym!

Opublikowano dnia 02.12.2017 przez Administrator